MEIST

Meta Leader — rahvusvaheline isiku- ja äri arengu keskus. Meie asutus on akrediteeritud International Coach and Trainers Association (ICTA) poolt. Tegutseme alates 2011 aastast ning alates 2016 aastast oleme oma tegevust lisaks Eestile laiendanud ka Lätti.

Ettevõtte peamine eesmärk on aidata inimesel olla edukas. Meiepoolne toetus puudutab inimese vaimset, psüühilist ja majanduslikku arengut.

Meta Leader moto: “Meiega on kiirem!”

Meie peamiseks tegevuseks on professionaalsete sertifitseeritud NLP ja kootsingu kursuste läbiviimine. Lisaks pakume organisatsioonidele koolitusi ning kootsingut. Meie juures õppides  omandate kvaliteetsed teadmised ja praktilised oskused  NLPs ja kootsingus. Kõigile kursuste edukalt lõpetanuile  väljastatakse rahvusvaheline, kõrget kvalifikatsiooni tõestav sertifikaat.

Meil töötavad kõrge kvalifikatsiooniga sertifitseeritud, maailma parimate NLP ja kootsingu meistrite juures õppinud spetsialistid.

Tere tulemast arenema koos meiega!

Meta Leader NLP & Coaching Center meeskond.

MEIE MEESKOND

Kirill Pristsenko
Meta Leader | NLP & Coaching Center asutaja

Kirill Pristsenko

Meta Leader - NLP & Coaching Center asutaja. Professionaalsete Kootside Assotsiatsiooni president (Association of Professional Coaches APC).

MEIE SAAVUTUSED

0 Oleme 8 aastased!
0 Läbi viidud rohkem kui 2500 tundi treeninguprogrammi
0 Välja koolitatud rohkem kui 200 sertifitseeritud spetsialiste
0 Teid koolitavad ainult sertifitseeritud spetsialistid
0 Jälgijat YouTube-is

VIDEOTAGASISIDE

UUDISED

PARTNERID