e4dc5a3d95a5dcba9cc830a31ea70d95-_1_

Персональный коучинг, это пошаговое сопровождение клиента до его цели. Так же, это создание исследовательской, мотивирующей, без оценочной среды вокруг клиента, где возникают прозрения, осознанность и раскрытие внутреннего потенциала.

MEIST

Meta Leader — isiku- ja äriarengu rahvusvaheline keskus. Oleme avatud alates 2010.a ning alates 2016.a asuvad meie esindused Eestis, Lätis ja Venemaal. Ettevõte peamine eesmärk on aidata inimesele olla edukas. Meiepoolne toetus puudutab inimese vaimselt, psüühilist ja majandusliku arengut. Meta Leader motoks on “Meiega kiirem!”

Meie peamine tegevus on professionaalsete ja sertifitseeritud NLP ja couching kursuste läbiviimine nii isiku kui ka organisatsiooni tasandil. Õppides meie juures omandate kvaliteetset haridust NLP ja couching valdkonnas. Koolituse läbimisel väljastatakse rahvusvaheline õiend.

Meie juures töötavad kõrge kvalifikatsiooniga sertifitseeritud spetsialistid, kes õppisid maailma parimate NLP ja couching meistrite juures.

Tere tulemast!

Meta Leader NLP & Coaching Center meeskond.

MEIE MEESKOND

Kirill Pristsenko
Asutaja Meta Leader NLP ja Coaching Center

Kirill Pristsenko

Asutaja Meta Leader - NLP ja juhendamine Center. President Assotsiatsiooni Professional Treenerid (Association of Professional Treenerid APC).

MEIE SAAVUTUSED

0 Oleme 6-aastased!
0 Läbi viidud rohkem kui 2000 tundi treeninguprogrammi
0 Välja koolitatud rohkem kui 200 sertifitseeritud spetsialiste
0 Teid koolitavad ainult sertifitseeritud spetsialistid

VIDEOTAGASISIDE

UUDISED