e4dc5a3d95a5dcba9cc830a31ea70d95-_1_

Персональный коучинг, это пошаговое сопровождение клиента до его цели. Так же, это создание исследовательской, мотивирующей, без оценочной среды вокруг клиента, где возникают прозрения, осознанность и раскрытие внутреннего потенциала.

MEIST

Meta Leader — rahvusvaheline isiku- ja äri arengu keskus. Oleme avatud alates 2010.a. ning alates 2016.a. asuvad meie esindused Eestis, Lätis ja Venemaal. Ettevõtte peamine eesmärk on aidata inimesele olla edukas. Meiepoolne toetus puudutab inimese vaimset, psüühilist ja majandusliku arengut. Meta Leader motoks on “Meiega on kiirem!”

Meie peamine tegevus on professionaalsete sertifitseeritud NLP ja kootsingu kursuste läbiviimine, samuti treeningute ja kootsingu teenuste osutamine organisatsioonidele. Õppides meie juures omandate kvaliteetset haridust NLP ja kootsingu valdkonnas. Koolituse läbimisel väljastatakse Teile rahvusvaheline sertifikaat, mis tõendab Teie kõrget kvalifikatsiooni taset.

Meil töötavad kõrge kvalifikatsiooniga sertifitseeritud spetsialistid, kes on õppinud maailma parimate NLP ja kootsingu meistrite juures.

Tere tulemast arenema koos meiega!

Meta Leader NLP & Coaching Center meeskond.

MEIE MEESKOND

Kirill Pristsenko
Meta Leader | NLP & Coaching Center asutaja

Kirill Pristsenko

Meta Leader - NLP & Coaching Center asutaja. Professionaalsete Kootside Assotsiatsiooni president (Association of Professional Coaches APC).

MEIE SAAVUTUSED

0 Oleme 6-aastased!
0 Läbi viidud rohkem kui 2000 tundi treeninguprogrammi
0 Välja koolitatud rohkem kui 200 sertifitseeritud spetsialiste
0 Teid koolitavad ainult sertifitseeritud spetsialistid

VIDEOTAGASISIDE

UUDISED