обучение нлп, курсы нлп, зачем нлп

NLP tundmaõppimine 

Milleks õppida NLP-d?

Esimene küsimus, mis tekib NLP termini kuuldes. Milleks õppida NLP-d?

Lehekülgedel „Mis on NLP“ ja „NLP võimalused“ on juba sellest juttu olnud, kuid soovime seda veel täiendada. NLP uurib, kuidas töötab meie mõtlemine. NLP kaudu õpid ennast tundma ja kasutama oma mõtlemist ning psüühikat. NLP annab sulle isiksusearengut, nüüd oskad juhtida ennast igas eluvaldkonnas: töö, karjäär, isiklikud suhted, tervis, psüühiline tervis. NLP abil saab juhtida ka teisi inimesi, saavutada olulisi eeliseid suhtlemisoskuses. NLP on võimalus erinevate oskuste omandamiseks edukama elu eesmärgil.

NLP arendab:

 1. Kõne
 2. Mälu
 3. Mõtlemine
 4. Tajumise kanalite (nägemine, kuulmine, tunded, kompimine, haistmine) arendamine ja nende juhtimine.
 5. Emotsioonide juhtimine
 6. Pingeta suure infokoguse läbitöötamise oskus
 7. Peaaju poolkerade teadlik kasutamise oskus
 8. Strateegiline mõtlemine
 9. Teiste inimeste käitumise ja mõtlemise lugemise oskus

Ülespool mainitud oskuste rakendamise spekter on lai, see teebki inimest edukaks. Teadmised teevad inimest konkurentsivõimeliseks tänapäeva tööturul.

Kuidas toimub NLP koolitus?

“NLP- praktik”: klassikaline ja professionaalne NLP õpe algab baaskursusest „NLP- praktik“. Seal omandatakse oma teadvuse juhtimise baasmudelid ja tehnoloogiad. „NLP- praktik“ on esimene kursus, millest tuleb alustada NLP ´ppimist. Kursuse kirjeldus ja programm asuvad siin: „NLP-praktik kursus“

“NLP- meister”: kui “ NLP-praktik“ kursus on lõpetatud ja sertifitseerimine läbitud, võite alustada „NLP- meister“ kursusega, mis õpetab NLP põhiolemust ehk inimese täiuslikkuse modelleerimist. Alguses õpitakse mudelid isikliku täiuslikkuse modelleerimiseks, pärast käitumis-, mõtlemis- ja kõnemudelid. Nende mudelite abil saab sisestada endasse teiste inimeste edukust. Teiste sõnadega pärast kursuse läbimist oskate kasutada erinevaid mõtlemis- ja käitumismudeleid, mida rakendate vastavalt oma soovile. Ühesõnaga suurenevad teie võimed piiramatult. Pealegi omandate „NLP- meister“ kursuse raames oma alateadlike protsesside juhtimisoskusi.

„NLP- meister“ ja „NLP-praktik“ kursused toimuvad meie keskuses igasaastaselt.

“NLP-treener”: kursus NLP-treener on NLP õppe kõrgeim aste. Antud kursusele lubatakse ainult sertifitseeritud „NLP-meistrid“. NLP treener saab õpetada teisi spetsialiste NLP valdkonnas. NLP treener sertifitseerib NLP-praktikuid ja NLP-meistreid. NLP treener õpib kuulajaskonna juhtimist ning enda juhtimist laval, karismat, näitlejakunsti, treeningu programmide koostamist ja läbiviimist NLP abil. NLP treener mitte ainult tunneb NLP-d, kuid ka oskab juhtida ennast. NLP treener on kutsumus.

NLP õppeastmed: 

 • “NLP-praktik”
 • “NLP-meister”
 • “NLP-treener”

Lõpuks tahaksin öelda: õpi seda, mis annab tulemust, ära õpi õppimise mõttes.

Lugupidamisega, Meta Leader NLP & Coaching Keskuse rajaja, professionaalne sertifitseeritud NLP-treener Kirill Pristsenko.