Meta Leader — NLP & Coaching Centeri privaatsuspoliitika

Suhtume vastutustundlikult Meta Leader  –  NLP & Coaching Centeri (edaspidi Metacode OÜ)  teenuste tarbijate, samuti veebilehe https://metaleader.ee/ külastajate isikliku teabe töötlemisse ja säilitamisse. Isiklik teave on igasugune teave isiku kohta, mis võimaldab seda isikut otseselt või kaudselt tuvastada, sealhulgas isikuandmed isikuandmete kaitset käsitlevate õigusaktide tähenduses.

See privaatsuspoliitika kirjeldab isikliku teabe liike, mida saame meie veebilehtede (sh veebilehe mobiiliversiooni) kasutajatelt ja Metacode OÜ klientidelt. Lisaks kirjeldame selles dokumendis üksikasjalikult teie isikliku teabe kogumise ja töötlemise viise ning meetodeid.

 1. Millist teavet me kogume ja miks.
 2. Isikliku teabe töötlemise viis ja koht.
 3. Isikliku teabe kasutamine
 4. Isikliku teabe kaitse.
 5. Juurdepääs teabele.
 6. Küpsised, veebimajakad ja muud tehnoloogiad.
 7. Tarbijale suunatud reklaam.
 8. Lingid teistele veebilehtedele.
 9. Muud Metacode OÜ veebilehed ja veebiteenused.
 10. Privaatsuspoliitika muudatused.
 11. Juriidiline teave.
 12. Meie kontaktid.

Millist teavet me kogume ja miks

Metacode OÜ kogub ja töötleb järgmist teavet: kasutaja (kliendi) eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress ja telefoninumber. Kogume ainult neid andmeid, mille te meile vabatahtlikult esitate. Näiteks võime koguda isiklikku teavet (teie avaliku suhtlusvõrgustiku profiili andmeid) selleks, et saada teilt oma teenuste kohta tagasisidet, või küsida teavet teie asukoha kohta veebilehel registreerimiseks, teenuste pakkumiseks või kampaaniates osalemiseks. Teil on õigus meile seda teavet mitte edastada, kuid sel juhul ei pruugi meie veebileht ja teenused korralikult toimida või  pole osa nende funktsioonidest enam kättesaadavad.

Lisaks võime  saada teie kohta teavet automaatselt, kui te meie veebilehte külastate. Selline teave võib hõlmata teie IP-aadressi, teie arvuti/mobiilseadme operatsioonisüsteemi ja brauseri tüüpi, teie seadme tüüpi,  seadme kordumatut identifikaatorit (UDID) või teie mobiilseadme identifikaatorit (MEID), selle veebilehe aadressi, kus oli  meie kohta link, ja teavet lehtede kohta, mida olete meie veebilehel külastanud

Isikliku teabe töötlemise viis ja koht

Töötlemise viis

Isikliku teabe töötlemine toimub arvutite ja (või) automatiseerimisvahendite abil kooskõlas organisatsiooniliste protseduuride ja meetoditega, mis vastavad andmete kogumise eesmärkidele.

Mõnel juhul võib kogutav isiklik teave olla kättesaadav  kindlale kategooriale Metacode OÜ  (andmeoperaator) vastutavatele isikutele, kes on seotud veebilehe toimimisega (nt administratsioon, müügiosakond, turundusosakond, kõnekeskus, juriidiline osakond, süsteemiadministraatorid), või kolmandatele osapooltele (nt tehniliste teenuste tarnijad, postiorganisatsioonid, majutusteenuste pakkujad, infotehnoloogiaettevõtted, sideteenused), kellele me vajaduse korral anname üle andmetöötleja funktsioonid. Saate meilt küsida nimetatud isikute nimekirja.

Andmetöötluse koht

 Andmeid töödeldakse Metacode OÜ kontorites ja muudes kohtades, kus asuvad nende töötlemisega seotud osapooled. Lisateabe saamiseks võtke meiega (andmeoperaatoriga ja andmebaasi omanikuga) ühendust.

Isikliku teabe kasutamine

Teenuste osutamise eesmärgil võidakse teie isiklikku teavet kasutada ja töödelda  Metacode OÜ sees. Metacode OÜ sees kasutatakse teie isiklikku teavet ranges kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga. Aeg-ajalt võime saata teile teateid, mis sisaldavad meie toodete ja teenuste kohta turundus- ja reklaamteavet, sooduspakkumisi jne. Kui te ei anna meile kirjalikku nõusolekut selliste teadete saamiseks, siis me neid ei saada.

Metacode OÜ-l on õigus kaasata teisi ettevõtteid reklaamikampaaniate korraldamiseks teenuste osutamise eesmärgil. Need ettevõtted võivad samuti  saada juurdepääsu osale teie isiklikule teabele ainult teenuste osutamiseks vajalikus ulatuses, kuid neil ei ole õigust seda kasutada muul eesmärgil. Metacode OÜ ei müü, edasta ega avalda klientide ega veebilehe kasutajate isiklikku teavet kolmandatele isikutele, kes ei kuulu Metacode OÜ ettevõtete gruppi. Kuid teie nõusolekul võime teile aeg-ajalt saata oma partneri nimel turundusteavet kaupade ja teenuste kohta, mis võivad teile huvi pakkuda. Samuti võime küsida, kas soovite saada meie äripartneritelt turundusmaterjale. Kui annate selleks nõusoleku, ei jaga me teie isiklikku teavet oma partneritega, vaid saadame teile nende partnerite nimel materjale teie e-posti aadressile.

Metacode OÜ jätab endale õiguse kasutada ja avaldada teie kohta teavet seaduses, normatiivaktis sätestatud juhtudel, et kaitsta oma teenuste terviklikkust ja õigusi või aidata õiguskaitseorganeil kuritegusid uurida ning tagada ühiskondlik turvalisus.

Isikliku teabe kaitse

Metacode OÜ rakendab kõiki äriliselt mõistlikke meetmeid, et vältida volitamata juurdepääsu isiklikule teabele ja isikuandmetele, mis on saadud Metacode OÜ veebilehe või teenuste kasutamise käigus. Püüame teie isikuandmeid kaitsta, kuid soovitame teil võtta tarvitusele kõik ettevaatusabinõud, et kaitsta oma isikuandmeid edastamise ajal. Selleks vahetage sagedamini paroole, kasutage tähtede ja numbrite kombinatsioone ning turvalist brauserit.

Laste infotarbe tagamine

Veebileht https://metaleader.ee/ ja Metacode OÜ teenused ei ole mõeldud laste ja alaealiste tähelepanu köitmiseks. Metacode OÜ ei kogu teadlikult isikuandmeid lastelt ja alla 18-aastastelt isikutelt ega saada neile isikliku teabe kohta päringuid.

Juurdepääs teabele

Teil on täielik kontroll meile esitatava isikliku teabe üle. Teil on õigus täpsustada või muuta isiklikku teavet, mida oleme teilt saanud, või muuta meilt ja meie partneritelt reklaami ja turundusteabe saamise seadeid. Teil on igal ajal õigus paluda meil kustutada kogu teie kohta kogutud teave (õigus olla unustatud). Selleks saatke meile e-kiri või kiri allolevale aadressile.

Küpsised, veebimajakad ja muud tehnoloogiad

Veebileht https://metaleader.ee/ kogub teavet külastuste ja teie käitumise kohta veebilehel, et saada statistikat  veebilehe külastuste ja kasutamise efektiivsuse kohta, kujundada personaalne lähenemine ja kohandada oma teenuseid kasutajate huvidele. Teeme seda mitmesuguste tehnoloogiate abil, millest üks on küpsised. Need on andmed, mille veebileht saab teie brauserisse saata ja mis salvestatakse teie arvutisse, et veebileht saaks need tuvastada.

Kõige sagedamini kasutatakse küpsiseid selleks, et hinnata veebilehe tõhusust (näiteks külastajate arvu ja veebilehel viibimise kestuse mõõtmiseks), tuvastada kõige huvitavamad ja külastatavamad teemad ja lehed ning tagada navigeerimis- ja külastusmugavus ilma isiklikku teavet kogumata. Samuti saab küpsiseid kasutada  veebilehe kasutaja kogemusel  ja eelistustel põhineva personaalse lähenemise kujundamiseks. Aja jooksul parandab see teave kasutajakogemust.

Küpsised jagunevad tavaliselt seansiküpsisteks ja püsiküpsisteks. Seansiküpsised aitavad veebilehel tõhusalt navigeerida, ilma et seansi ajal kord küsitud teavet nõutaks uuesti. Seansiküpsised salvestatakse ajutisse mällu ja kustutatakse, kui brauser suletakse. Püsiküpsised salvestavad kasutajaseaded praeguste ja järgnevate külastuste jaoks (näiteks lihtsustavad veebilehel tuvastamist – võimaldavad meeles pidada kasutaja kontoandmeid). Need salvestatakse arvuti kõvakettale või mobiilseadme mällu ja aktiveeritakse brauseri käivitamisel. Kasutame püsiküpsiseid, et salvestada sellist teavet kui kasutaja keel ja riik.

Kui te ei soovi enam küpsiseid saada või kui soovite, et teid teavitataks küpsiste saamisest, seadistage oma veebilehitseja. Kui aga keelate kõik küpsised, ei saa te enam  mõningaid teenuseid ja funktsioone kasutada.

Sihitud reklaam

Kasutame küpsiseid, Google Remarketing Tagi, Facebook Pixelit ja muid reklaamitehnoloogiaid, et suunata teile reklaame, mis on kohandatud teie individuaalsetele huvidele ja eelistustele. See privaatsuspoliitika jaotis sisaldab selle küsimuse kohta lisateavet.

Internetis võite näha Metacode OÜ isikupärastatud reklaame, mis põhinevad teie huvidel. Need andmed võimaldavad meil seadistada pöördumise kasutaja või kliendi poole nende demograafiliste huvide alusel, samuti kasutada kontekstipõhist reklaami ja isikupärastada teenusepakkumist. Kasutame seda teavet teile huvipakkuvate reklaamide kuvamiseks. See protsess aitab Metacode OÜ-l hinnata turundusvahendite ja reklaamikampaaniate tõhusust. Saate loobuda sihitud reklaamide näitamisest, külastades järgmisi veebilehti:

www.aboutads.info/choices

www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp

www.evidon.com

Pange tähele, et isegi kui te selle valiku keelate, näete internetis endiselt reklaame, kuid need ei ole suunatud teie isiklikele huvidele.

Lingid teistele veebilehtedele

Kui külastate veebilehti, mida ei halda Metacode OÜ, siis klõpsates meie veebilehele pandud linkidele, peate tutvuma nende privaatsustingimuste ja muude tegevuspõhimõtetega. Me ei vastuta teiste ettevõtete privaatsuspoliitika ja andmete kogumise tavade eest ning teavet, mille te sellistele ettevõtetele annate, koguvad nad vastavalt oma privaatsuspoliitikale.

Muud Metacode OÜ veebilehed ja veebiteenused

Kõigile Metacode OÜ veebilehtede ja veebiteenuste kohta kehtib käesolev privaatsuspoliitika. Metacode OÜ kohustub teenuste osutamisel rangelt järgima käesoleva privaatsuspoliitika nõudeid.

Privaatsuspoliitika muutmine

Meil on õigus käesolevat poliitikat igal ajal muuta, paigutades selle lehele https://metaleader.ee/gdpr/. Soovitame tugivalt teil seda lehte ja lehe ülaosas olevat viimati tehtud muudatuste kuupäeva sageli kontrollida. Kui te ei nõustu poliitikas tehtud muudatustega, peate lõpetama Metacode OÜ veebilehe ja teenuste kasutamise ning  siis võite nõuda meilt oma isikliku teabe kustutamist.

Isikuandmete konfidentsiaalsuse tagamise reeglid kehtivad kõigi veebilehe https://metaleader.ee/ kasutajate ja Metacode OÜ klientide isikliku teabe kohta, mis meie käsutuses on, olenemata kogumise moodusest ja saamise viisis.

 Juriidiline teave

See privaatsuspoliitika vastab isikliku teabe kaitset käsitlevate õigusaktide nõuetele, samuti enamiku SRÜ riikide õigusaktide nõuetele ning sisaldab üksikasjalikku teavet kogutavate andmete, nende kogumise eesmärkide ja viiside, töötlemise, kasutamise ja kaitse kohta.

Märkus Euroopa kasutajatele: käesolev privaatsuspoliitika on koostatud järgimaks isikuandmete kaitse üldmäärusega ette nähtud (EL-i määrus 2016/679 27.04.2016 ehk GDPR – General Data Protection Regulation ) kohustusi.

Meie kontaktid

Metacode OÜ

Reg. nr: 14277768

Tegevuskoha aadress:

Meistri 16, Tallinn, Estonia

Esindaja telefon: +372 56 713 832

e-mail: info@metaleader.ee