shutterstock_190439747

Mis on NLP?

NLP – on isikliku meisterlikkuse kunst ja teadus, mis ilmus 70-te algul. Mudeli rajajad on Richard Bandler ja John Grinder. NLP on distsipliin sellest, kuidas me mõtleme, langetame ja võtame vastu otsuseid, kuidas motiveerime end. See on eduka ja täiusliku mõtteviisi modelleerimise teadus. NLP ei ole tehnoloogiate kogum vaid on edukuse ja isikliku meisterlikkuse saavutamise metodoloogia. NLP aluseks on inimese mõtlemisprotsessi süvaõppe. NLP töötab „Meta“ (ülal) tasandil.

See tähendab, et NLP koordineerib ja muudab psüühika kõrgemaid protsesse. Antud protsessidest sõltub sisu (kui teie tajumise filtrid ehk tõekspidamised, väärtused ja mõtteviis on probleemikesksed, siis filtreid tuleb vahetada, vastandjuhul otsivad nad igakord probleeme mitte nende lahendusi).

Filtrite reorganiseerimisel puudub vajadus korrata vanu vigu. Tänu filtrite reorganiseerimisele keskendub meie teadvus vajaliku eluvaldkonna modelleerimisele. See teeb meid paremaks ja paremaks!

NLP äratab magavaid mõtlemise ressursse kõrgtaseme ülesannete lahendamisel. NLP paneb aju tööle, mis omakorda tõstab mõtlemise efektiivsust ja parandab suhteid keskkonnaga.

Arendage oma mõtteviisi ja Ta tänab teid!